Paintball na Podhalu: Przygoda czeka w Zakopanem i Bukowinie Tatrzańskiej


Paintball to ekscytująca gra zespołowa, idealna na aktywne spędzanie czasu wolnego, spotkanie towarzyskie czy imprezę integracyjną. Na Podhalu, w Zakopanem na Gubałówce oraz w Bukowinie Tatrzańskiej, można znaleźć dwa malownicze pola do gry, gdzie można zorganizować gry wieloosobowe, turnieje dla dzieci oraz niezapomniane scenariusze rozgrywek.

Paintball w Zakopanem

człowiek w masce, kolory paintball


Na Gubałówce w Zakopanem znajduje się pole do gry w paintball o powierzchni około 1000 m2. Górzyste ukształtowanie terenu zapewnia dynamiczną i ciekawą grę oraz daje możliwości do tworzenia interesujących scenariuszy. Dodatkowym atutem tego miejsca jest malowniczy widok na panoramę Tatr, park linowy oraz bar z napojami i przekąskami.

Paintball w Bukowinie Tatrzańskiej

Drugie pole do gry w paintball znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej. Poligon gry ma wielkość 4500m2 i charakteryzuje się dwojaką ukształtowaniem terenu. Z jednej strony można tu uprawiać woodsball w leśnej fortecy ze snajperskim orlikiem, idealnej do realizowania pojedynków pomiędzy terrorystami a oddziałami S.W.A.T. Z drugiej strony pola znajduje się część speedball’owa – otwarta przestrzeń z ciekawie ukształtowanym naturalnie terenem, sprzyjająca szarżom oraz grom o scenariuszach w stylu deathmatch oraz capture the flag.

Laserowy Paintball

Wśród alternatyw dla klasycznej rozgrywki w paintball można również znaleźć Laser Tag, czyli laserowy paintball. Ta forma rozrywki polega na strzelaniu bezpieczną wiązką laserową, eliminując bolesność po trafieniu. Gra jest prowadzona przez sędziego, który wprowadza angażujący charakter rozgrywek. Laserowy paintball może być organizowany w różnych miejscach, takich jak większe hale zamknięte czy przestrzenie udostępnione przez uczestników gry.

Paintball na Podhalu to świetna propozycja dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku w malowniczych okolicach. Zakopane i Bukowina Tatrzańska oferują różnorodne tereny do gry, dostosowane do różnych stylów rozgrywek.